Atribuită Cumpărare directă

Pachet panouri de protectie din plexiglas transparent de 3mm, cu suporti pentru sustinere, conform anexei cu dimensiuni si a solicitarii de oferta nr. 1265/11.05.2020 - 104 panouri

Număr anunț
DA25624936
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL CARAS - SEVERIN (CUI 4287386)
Furnizor / câștigător
UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
Cod CPV
44175000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.767 RON
Valoare atribuită
16.767 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.767 RON

din 16.767 RON estimat