Atribuită Cumpărare directă

BIBLIORAFT 7,5 cm 200 5.37 HARTIE COPIATOR A4 500 COLI/TOP 50 11.25 DOSAR PLASTIC CU SINA SI PERFORATII A4 DIVERSE CULORI 500 0.4 FOLII PROTECTIE DOCUMENTE 2.5, A4, 100 BUC/SET 500 0.06 PIX pasta albastru 50 0.45 CAIET SPIRA A4 70 FILE HERLITZ 10 5.042 CAPSE 24/6 D.RECT 5 0.44 BANDA CRECTOARE USCATA 2.77 CORECTOR CREION 9ML 3 2.85 HARTIE IGIENICA 50 0.6 PLIC C5 SILICONIC 400 0.12 FOARFECA BIROU 19 CM FF102 DACO 2 4.25 LIPICI SOLID 8G HERLITZ 5 1.35 PLIC C6 AUTOADEZIV 1000 0.06 PLIC C4 AUTOADEZIV 250 0.16 CAPSATOR 24/6 25 COLI 5 11 PERFORATOR 30 COLI 5 16.806 ELASTIC BANI 5 2 SACI MENAJ 35 L 20 3 TUS 1 4.25 MOUSE OPTIC WIRELESS 2 24 REGISTRU A4 200 FILE 1 10 DOSAR PLASTIC CU SINA SI PERFORATII A4 DIVERSE CULORI 700 0.4 DOSAR CU SINA 100 0.31 FOLII PROTECTIE DOCUMENTE 2.5, A4, 100 BUC/SET 500 0.06 AGRAFE 33MM 10 0.65 AGRAFE BIROU 50MM 100 BUC/CUT 10 1.55 INDEX 45X12 5 5 1.26 PIONIEZE PANOU PLUTA 5 1.35 PLIC B4 BURDUF 5MM SILICONIC 50 0.7 CORECTOR CREION 9ML DACO 5 3 CORECTOR BANDA MINI 5 4.2 CAPSE 24/6 D.RECT 10 0.44 BURETIERA CU GEL 3 3.6 DOSAR PLIC(MAPA) 50 0.33 CLIPS METALIC 25MM NEGRE 12BUC/CUTIE 12 2 BANDA DUBLU ADEZIVA 5 0.84 ECUSON CC 16 0.42 SNUR TEXTIL ECUSON 16 0.84 HARTIE PROSOP DADA 100 ML 6 6.9 CABLU HDMI CU ETHERNET 10M 1 50 CHITANTIER A6 2EX PERSONALIZAT 100 4.2 REGISTRU INTRARE IESIRE 30 5.04 MANUSI CHIRURGICALE 10 CUTII - 52.521 MASCA CHIRURGICALA 100 BUC. 2.94

Număr anunț
DA25632766
Autoritate contractantă
COMUNA GLODEANU SARAT (PRIMARIA) (CUI 3724385)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.437,47 RON
Valoare atribuită
4.437,47 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.437,47 RON

din 4.437,47 RON estimat