Atribuită
Cumpărare directă
Verificari tehnice Centrale termice Scoala Profesionala Band 13 BUC x 200 RON = 2600 RON Verificari tehnice puncte de ardere Scoala Profesionala Band 22 BUC x 50 RON = 1100 RON Verificari tehnice Convectoare Scoala Profesionala Band 12 BUC X 100 RON = 1200 RON
- Număr anunț
- DA25631383
- Autoritate contractantă
- Școala Profesională Band (CUI 4323225)
- Furnizor / câștigător
- SABISOR SRL (CUI 16839050)
- Cod CPV
- 71356100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.117,64 RON
- Valoare atribuită
- 4.117,64 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.