Atribuită Cumpărare directă

Set discuri de siguranta- Ruprure disc for DAP 30/60/80/100+made of Aluminium Capace pentru vase DAP - 60K-Lid for DAP

Număr anunț
DA25643802
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Biologie si Nutritia Animala - IBNA Balotesti (CUI 18897481)
Furnizor / câștigător
ROMSPECTRA IMPEX S.R.L. (CUI 6645731)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.016,24 RON
Valoare atribuită
1.016,24 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.016,24 RON

din 1.016,24 RON estimat