Atribuită
Cumpărare directă
Scaun directorial ergonomic executat cu fata si spatarul din piele naturala cal 1, baza din otel cromat , brate din plastic dur acoperite cu piele ecologica. Produsul este prevazut cu cilindru pneumatic de ridicare/coborare si mecanism de balans cu posibilitatea blocarii in orice pozitiei (sistem multiblock)
- Număr anunț
- DA25625733
- Autoritate contractantă
- U.M. 02520 BUCURESTI(SECTIA PARCHETELOR MILITARE) (CUI 12422173)
- Furnizor / câștigător
- XACT CONSULTING SRL (CUI 15507118)
- Cod CPV
- 39112000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.168 RON
- Valoare atribuită
- 1.168 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.