Atribuită Cumpărare directă

se realizeaza servicii de reparare a automobilelor SERVICII AFERENTE LUNII MAI(ESTIMATIV). pretul afisat este reprezentat de ora de manopera pentru un parc auto de maxim 100 de masini(parc auto compus din diverse marci- este o medie rezultata)piesele, consumabilele precum si alte servicii(ce nu tin de manopera de efectuare a serviciilor de reparare a automobilelor) se achizitioneaza distinct nu intra in pretul manoperei

Număr anunț
DA25618933
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
Furnizor / câștigător
PAMIR TORB MOTORS SRL (CUI 25303344)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat