Atribuită
Cumpărare directă
Obiectul contractului il reprezinta asigurarea serviciilor de intretinere si reparatie pentru echipamentele din dotarea autoritatii contractante. Durata contractului de service este de 1 luna si presupune achizitia de servicii de intretinere si reparatie a echipamentelor. Toate echipamentele se afla in posesia autoritatii contractante. Pentru indeplinirea contractului de service vor fi avute in vedere urmatoarele:a)Revizii tehnice periodice pentru toate echipamentele, care se vor executa trimestrial. Fiecare revizie va fi consemnata intr-un proces verbal de revizie. b) Interventiile in caz de defectiune. Timpul de raspuns de la solicitare, care reprezinta timpul de interventie in locatia Beneficiarului, pentru toate echipamentele, va fi de maxim 4 ore lucratoare. Timpul de remediere pentru toate echipamentele va fi de maxim 4 ore lucratoare de la solicitare, in conditiile in care echipamentul poate fi reparat, fara a fi necesara inlocuirea acestuia cu unul echivalent. Orele lucratoare se refera la programul de lucru al Prestatorului: de luni pâna vineri, intre orele 8.30 -17.00. e) Servicii suport si asistenta tehnica specializata pentru echipamentele care fac obiectul contractului de servicii. In contravaloarea lunara nu se vor include piesele de schimb necesare a fi schimbate si materialele consumabile (piese it necesare remedierii defectiunilor, cartuse toner, cartuse cerneala, altele asemanatoare) si echipamente inlocuitoare.
- Număr anunț
- DA25638551
- Autoritate contractantă
- Comuna Valu lui Traian (CUI 4671718)
- Furnizor / câștigător
- TRYAMM NET SRL (CUI 13146610)
- Cod CPV
- 50322000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.168,04 RON
- Valoare atribuită
- 20.168,04 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.