Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii de publicare anunt conscur selectie director economic conf OUG 109/2011 in ziarele Bursa si Curierul National O singura aparitie in fiecare dintre publicatiile mentionate. Data apatitiei anuntului: 18.05.2020 Continutul anuntului va fi transmis dupa finalizarea achizitiei

Număr anunț
DA25628207
Autoritate contractantă
R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750 RON
Valoare atribuită
750 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750 RON

din 750 RON estimat