Atribuită Cumpărare directă

Tub "W" solutii apa pentru fogger-ul Igeba TF 35 si Igeba EVO 35

Număr anunț
DA25630149
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
Furnizor / câștigător
PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI 31008225)
Cod CPV
42924300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
311,55 RON
Valoare atribuită
311,55 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

311,55 RON

din 311,55 RON estimat