Atribuită
Cumpărare directă
Cablu EKG cu 3/5 fire monitor EDAN; Cablu EKG pacient cu 10 fire NihonK; Manseta tens arteriala EDAN. A se avea in vedere: poz 1: Cablu cu 3 fire compat monit EDAN = 50 buc Cablu cu 5 fire compat monit EDAN = 50 buc poz 2: Cablu EKG CARDIOFAX S NIHON KOHDEN poz 3: Mansete tensiune pentru monitor EDAN 27/35
- Număr anunț
- DA25622830
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
- Cod CPV
- 31224400-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.370 RON
- Valoare atribuită
- 35.370 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.