Atribuită
Cumpărare directă
Acid Zoledronic Accord 4mg/5mg conc.sol.perf*1fl*5ml (ACIDUM ZOLEDRONICUM) _185040575_RX(10buc X 42.04=420.40) Carboplatin 10mg/ml conc.sol.perf*1fl*45ml ATV (CARBOPLATINUM)-184816647(5buc X 141=705) Irinotesin 20mg/ml conc.sol.perf*1fl*5ml ATV (IRINOTECANUM)_11335_!RX(5buc X 74.84=374.20) Epirubicina 2mg/ml sol.inj*1fl*25ml ATV (EPIRUBICINUM)-185007552(15buc X 92.57=1388.55) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25618277
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33631500-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.513,95 RON
- Valoare atribuită
- 2.513,95 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.