Atribuită Cumpărare directă

SCHIMB ELECTROMOTOR 1*630lei INLOCUIT FULIE ALTERNATOR 1*175lei INLOCUIT VALVA N108 POMPA INJECTIE 1*219lei INLOCUIT VALVA N109 POMPA INJECTIE 1*222lei SCHIMB BUTUC DREAPTA SPATE 1*328lei MANOPERA 1260lei

Număr anunț
DA25638822
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC MEDIAS (CUI 28902631)
Furnizor / câștigător
LEVY & SANY FAHRPREST S.R.L. (CUI 39258995)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.834 RON
Valoare atribuită
2.834 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.834 RON

din 2.834 RON estimat