Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DISCURI ANTIBIOGRAMA CONFORM OFERTA 23626/12.05.2020 : CARTUSE X50 DISCURI: 1-Amikacin (30 μg/disc), 5-Amoxycillin/clavulanic acid (30 μg/disc), 5-Ampicilina ( (10 μg/disc), 5-Cefalotin (30 μg/disc), 5-Cefazolin (30 μg/disc), 1-Cefepime (30 μg/disc), 2-Cefotaxime (30 μg/disc), 2- Cefoxitin (30 μg/disc), 3-Ceftazidim (30 μg/disc), 3-Ceftriaxone (30 μg/disc), 3-Cefuroxime (30 μg/disc), 2-Ceftibuten (30 μg/disc), 1-Chloramphenicol (30 μg/disc), 5-Ciprofloxacin (5 μg/disc), 1-Clindamycin (2 μg/disc), 5-Erythromycin (15 μg/disc), 5-Gentamicin (10 μg/disc), 1-Gentamicin (120 μg/disc), 1-Imipenem (10 μg/disc), 1-Kanamicin (30 μg/disc), 1-Levofloxacin ( 5 μg/disc), 5-Nalidixic acid (30μg/disc), 5-Nitrofurantoin (300 μg/disc), 5-Norfloxacin (10 μg/disc), 1-Ofloxacin ( 5 μg/disc), 1-Oxacilina (1 μg/disc), 1-Penicilina (10 ui / disc), 5-Sulphamethoxazole/ Trimethoprim (25 μg/disc), 1-Tobramycin (10 μg/disc), 1-Vancomycin (30 μg/disc), CU PRET DE 6.40 LEI/CARTUS; 5-Bacitracina (0,04u / disc)-8 LEI /CARTUS; 1-Optochin (5 μg/disc)-8 LEI/CARTUS.
- Număr anunț
- DA25641057
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA PRAHOVA (CUI 11308414)
- Furnizor / câștigător
- KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
- Cod CPV
- 33694000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 579,20 RON
- Valoare atribuită
- 579,20 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.