Atribuită Cumpărare directă

aBONAMENT LEGISLATIV CU ACCES LA : - Legislatia României - MOF partea I - formele la zi ale actelor; partea I bis; a V-a si a VI-a; - Jurisprudenta româneasca – în exclusivitate Decizii ANAF, hotarâri CCF si decizii CNSC; jurisprudenta relationata dinamic la nivel de paragraf cu actele normative de referinta. - Jurisprudenta CEDO - colectie generoasa de hotarâri date de Curtea Europeana a Drepturilor Omului. - Modele si proceduri - Modele de contracte, cereri etc; peste 200 de proceduri actualizate si relationate cu legislatia aferenta. - Comentarii Expert - comentariile expertilor sunt relationate dinamic la nivel de paragraf. - Cautare Dosare in Instanta - cautare nelimitata în baza de dosare din instantele din România - serviciu de notificări prin email/sms pe dosarele monitorizate sau părțile urmărite, calendar dosare monitorizate, note personale și export liste de dosare - Legislaţia Uniunii Europene – toate actele publicate în Jurnalul Oficial al Comunităţii Europene incepand cu 01.01.2017, acte în limba română, grupate pe tematici şi subtematici, relaţionate cu actele româneşti transpuse. - Jurisprudenta a Uniunii Europene - decizii emise de către instanţele de judecată ale Uniunii Europene. - Buletinul Procedurilor de Insolventa - bază de date completă începând cu ianuarie 2015 + serviciu de Urmarire Firme prin sistem de notificari (10 societati monitorizate incluse in pret) - Hotarari Judecatoresti - Toate Hotărârile Judecătorești 5 CONTURI ONLINE

Număr anunț
DA25576893
Autoritate contractantă
Comisariatul Regional pentru Protectia Consumatorilor Sud-Vest Oltenia (Craiova) (CUI 30750233)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
72540000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.690 RON
Valoare atribuită
2.690 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.690 RON

din 2.690 RON estimat