Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Servicii de grupare online a cazurilor DRG si prevalidare a) Evaluare online: grupare caz cu caz pe baza datelor introduse: diagnostic principal, diagnostice secundare, procedura principala, proceduri secundare, data nasterii, data internarii, data externarii, tip externare, sex, greutate. In urma introducerii datelor se vor obtine informatii exacte, pentru fiecare caz in parte, inca de la primele zile de internare (daca este cazul).
- Număr anunț
- DA25581817
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
- Furnizor / câștigător
- INNOVATE INFORMATIONAL TECHNOLOGY SRL (CUI 25231140)
- Cod CPV
- 72316000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.000 RON
- Valoare atribuită
- 48.000 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.