Atribuită
Cumpărare directă
UAT Orasul Pucioasa doreste sa achizitioneze materiale consumabile necesare bunei functionari a echipamentelor si utilajelor folosite la intretinerea spatiilor verzi de pe uaza orasului. Astfel este necesar a se achizitiona urmatoarele: AUTOCUT 36-2, AUTOCUT 25-2, FIR ROTUND, ULEI AMESTEC, ULEI FOREST STIHL, PALPATOR, SINA 40PM1, LANT 27,5, LANT 30, PILA, CUTIT.
- Număr anunț
- DA25573626
- Autoritate contractantă
- ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
- Furnizor / câștigător
- EX GALA CO SRL (CUI 13629275)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.310,08 RON
- Valoare atribuită
- 2.310,08 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.