Atribuită Cumpărare directă

Laptop Asus X509J Intel Core i7-1065G7 pana la 3.9GHz, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 512GB, Intel UHD Graphics, Windows 10 Home+ MICROSOFT WINDOWS 10 HOME inclusa OEM.

Număr anunț
DA25581781
Autoritate contractantă
COMUNA SICULA (PRIMARIA) (CUI 3519046)
Furnizor / câștigător
DATASPOT COMPUTERS S.R.L. (CUI 24628046)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.033,61 RON
Valoare atribuită
4.033,61 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.033,61 RON

din 4.033,61 RON estimat