Atribuită Cumpărare directă

TERMEN DE GARANTIE - MIN. 12 LUNI, POSIBILITATE DE RETUR IN CAZUL NECONFORMITATII, CERTIFICAT DE CONFORMITE PRODUS PREZENTA TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA25594213
Autoritate contractantă
CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIAN (CUI 4364632)
Furnizor / câștigător
MES MARIN SRL (CUI 12317275)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
640,10 RON
Valoare atribuită
640,10 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

640,10 RON

din 640,10 RON estimat