Atribuită
Cumpărare directă
Centrifuga se livreaza cu rotor fix cu inclinare la 450 pentru 12 tuburi de 10 ml sau max. 15 ml (sisteme de recoltare cu vid tip Vacutainer). Tuburile pot fi cu fund rotund sau conic. CARACTERISTICI TEHNICE: -Capacitate: 12 tuburi de 10 sau 15 ml (sisteme de recoltare cu vid tip Vacutainer), 10 ml (Ø16x 100mm) sau 15 ml (Ø17x 117mm sau 120mm); -Turatie: reglabila pana la max. 4000 rpm; -RCF max: 2057 g; -Incarcare: sunt disponibile mai multe tipuri de rotoare, adaptoare si tuburi rezultand posibilitati multiple de incarcare pentru diferite aplicatii de laborator; -Rotor: fix A-1215; -Aparatul este echipat cu: • Buton de reglaj al turatiei; • Timer pt. 1-30 min; • Bec indicator pt. aparat pornit Centrifuga se livreaza impreuna cu manual in limba romana, declaratie de conformitate si certificat de garantie . Garantie produs: 24 de luni de la livrare
- Număr anunț
- DA25595963
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 42931000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.