Atribuită
Cumpărare directă
VSC PATE PASARE 200g=30,00BUC x 2,90lei; CREMWURSTI CU PIEPT DE PUI ELIT 3PG PACH.=4,30Kg x 19,50lei; MUSCHI FILE AFUMAT PROMO PACH. 5BUC=5,55Kg x 27,70lei; OUA ROSII M=120,00Buc x 0,49lei; BRANZA FAGARAS 200GR PANDA=40,00Buc x 3,30lei; FASOLE BOB MIC 1KG=20,00BUC x 8,80lei; CPL K cca. 1KG=12,70Kg x 22,00lei; SNITEL DE PUI 3KG=1,00Buc x 75,60lei; CARNE TOCATA 900g PLIN DE CARNE=12,00Buc x 18,80lei; CARTOFI CONGELATI 2.5KG 9/9=5,00Buc x 14,00lei; BRANZA PROASPATA G 5KG=10,00Kg x 12,50lei; SALATA ICRE CRAP 1 KG=3,00Buc x 16,80lei;
- Număr anunț
- DA25581606
- Autoritate contractantă
- Unitatea de Asistenta Medico-Sociala Ianca (CUI 16737000)
- Furnizor / câștigător
- TEROL PROD SRL (CUI 9924137)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.517,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.517,39 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.