Atribuită Cumpărare directă

Acetilena puritate > 99%, in butelii proprietate furnizor mai mari sau egal de 6,3 kg (6.3, 7, 8, 10 kg). Se vor asigura 6 butelii acetilena de 6,3 kg la pretul de 29 lei/kg - 1096,20 lei, conform contract.

Număr anunț
DA25586549
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24321115-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.096,20 RON
Valoare atribuită
1.096,20 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.096,20 RON

din 1.096,20 RON estimat