Atribuită Cumpărare directă

Cizmele impermeabile la apa vor respecta conditiile din caietul de sarcinii 830/1/104/26.06.2018 si Model Contract .Livrarea se va efectua dupa semnarea contractului de ambele parti.

Număr anunț
DA25599602
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI 11054529)
Furnizor / câștigător
MADAGORA INVEST S.R.L. (CUI 33380518)
Cod CPV
18812200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.982 RON
Valoare atribuită
29.982 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.982 RON

din 29.982 RON estimat