Atribuită
Cumpărare directă
Primaria comunei Frumosu doreste sa achizitioneze servicii intocmire documentatii cadastrale pentru terenuri fara constructii în zona cu regim de carte funciara veche, pentru urmatoarele parcele: CF 36960, S=195 mp, CF 36961, S=1037 mp, CF 36967, S=536 mp, CF 36963, S=2668, CF 36956, S=929 mp, CF 36953, S=1179, CF 36964, S=763 mp, CF 36962, S=749 mp, CF 36968, S=453 mp, CF 36952, S=639 mp, CF 36950, S=493 mp, CF 36949, S=1927 mp, CF 36951, S=1204 mp, CF 36955, S=1694 mp și CF 36954, S=4138 mp. Pretul mentionat este pe documentatie pentru un singur imobil pentru suprafata mai mica de 1 hectar, daca suprafata este mai mare de 1 hectar se adauga cate 100 lei la fiecare hectar in plus. Serviciul include urmatoarele: masuratori topografice in sistem stereografic 1970,identicare cadastrala,intocmire documentatie cadastrala conform ODG 700/2014 cu modificarile si completarile ulterioare, avizarea acesteia de catre O.C.P.I.Suceava si inscrierea in cartea funciara. Pretul mentionat nu include taxele de receptie si avizare datorate catre Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Suceava. Masuratorile topografice se executa utilizand tehnica si aparatura de ultima generatie.
- Număr anunț
- DA25594809
- Autoritate contractantă
- Comuna Frumosu (CUI 4441409)
- Furnizor / câștigător
- MOROŞANU J. BOGDAN - INGINER CADASTRU (CUI 27234658)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.