Atribuită
Cumpărare directă
RADIATOR OTEL C22 600X1000 PURMO 2,00 BUC ROBINET MANETA OTEL INT-INT DN15 PN40 21,00 BUC BANDA TEFLON PT GAZ PROFES 573 10,00 BUC RACORD OLANDEZ PP PRES 20X1/2FE 21,00 BUC ROBINET FLUTURE ALUM INT-INT DN20 PN40 4,00 BUC RACORD OLANDEZ PP PRES 25X3/4FE 4,00 BUC REDUCTIE PP PRES 25X20 4,00 BUC ROBINET RADIATOR COLTAR PP PRES 20X1/2 33,00 BUC COT PP PRES 20X90 50,00 BUC ROBINET MANETA OTEL INT-INT DN50 PN25 1,00 BUC CLEMA SUPORT TEAVA PP PRES 20MM 30,00 BUC FILTRU Y PP PRES INT-EXT 20 12,00 BUC RACORD RAPID ALAMA TEVI METALICE 1/2 FE 1,00 BUC TEU PP PRES 20 4,00 BUC 2001596 COT 92 1/2'' MF 5,00 BUC TEAVA PP PRES 20 CU FIBRA 68,00 M
- Număr anunț
- DA25597158
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44167000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.145,52 RON
- Valoare atribuită
- 2.145,52 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.