Atribuită Cumpărare directă

Culoare: Albastre Marimi: S = 40 CUT L = 40 CUT M = 40 CUT XL = 20 CUT Compozitie Material: nitril Caracteristici: -asigura dexteritate in folosire, sensitivitate si au manseta pentru protectie maxima. -produse de unica folosinta -nepudrate,ambidextre si nesterile

Număr anunț
DA25577957
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.324 RON
Valoare atribuită
5.324 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.324 RON

din 5.324 RON estimat