Atribuită Cumpărare directă

Legume -fructe mai 2020 ASAT

Număr anunț
DA25578692
Autoritate contractantă
Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
Furnizor / câștigător
VASILIADA MARKET SRL (CUI 28312215)
Cod CPV
03222111-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.471,01 RON
Valoare atribuită
4.471,01 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.471,01 RON

din 4.471,01 RON estimat