Atribuită
Cumpărare directă
1. Carton color A4 160g/mp 250 coli/top verde -1 top; 2. Agrafe metal, 28mm, 100buc/cutie cutie - 15 cutii; 3. Plastilina 10culori/set, 200g, - 25 seturi; 4. Pix fara mecanism, corp in culoarea minei, albastru -500 bucati: 5. Sfoara canepa, 100g / ghem - 18 buc; 6. Folii plastic cu perforatii A4, 43 microni, 100file/set - 7 seturi; 7. Marker whiteboard, varf rotund 2.2mm, 4 culori/set - 5 seturi; 8. Tus pentru stampila 28ml, negru - 3 buc; 9. Tus pentru stampila 28ml, albastru - 6 buc; 10. Banda adeziva 12mmx33m, 12buc/set - 1 set; 11. Banda adeziva 48 mm x 60 m, transparenta, 23 microni - 10 buc.
- Număr anunț
- DA25582609
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii prin U.M. 02016 Babadag (CUI 4321518)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 486,91 RON
- Valoare atribuită
- 486,91 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.