Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Mobilier Urban Contine urmatoarele repere: - Stâlpișor de Iluminat Grădină SI-306 GLOB200A - 15 bucati Elemente Componente: corp metalic stâlpișor iluminat cu bază de fontă corp iluminat GLOB 200 Alb (soclu cu dulie E27) Culoare: RAL 9005 ( negru mat ).
- Număr anunț
- DA25572935
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- KRONEMAG MILLENIUM SRL (CUI 23179283)
- Cod CPV
- 34928520-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.143,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.143,80 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.