Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN: 71091710 Masca masti similar chirurgicale protectie faciala 3 pliuri cu elastic si banda metalica LIVRARE DIN STOC 24 ORE 50 bucati / set , unica folosinta STOC CURENT 06.05.2020 ORA 14:00 - 2.302.000 BUCATI!!!!!!!!!!!!!!!!!! LIVRARE 24 ORE DIN STOC AVIZ DE FUNCTIONARE DE LA MINISTERUL SANATATII conform Legii 95/2006 IN CURS DE ELIBERARE NUMAR INREGISTRARE DOSAR DEPUS DM 2252C/05.05.2020. ATENTIE !!!!! SE VOR COMANDA MULTIPLU DE 50 BUCATI COMANDA MINIMA 400 BUCATI
- Număr anunț
- DA25572970
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CANDESTI (CUI 28156663)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.655 RON
- Valoare atribuită
- 2.655 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.