Atribuită Cumpărare directă

Ipj Constant aintentioneaza sa achizitioneze uleiuri pentru motoare

Număr anunț
DA25588507
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI CONSTANTA (CUI 4300965)
Furnizor / câștigător
SEEBRIG INVESTMENT SRL (CUI 24917931)
Cod CPV
09211100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,40 RON
Valoare atribuită
487,40 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,40 RON

din 487,40 RON estimat