Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): - marca OPEL CIBRO MOVANO CIBRO, serie sasiu W0LVV34VEFB081471, 2299 CMC / 110 KW / 17 LOCURI / 3890 KG, ASIGURATOR EUROINS SA PRIMA DE ASIGURARE =1337,57 LEI PERIOADA DE ASIGURARE 12 LUNI DE LA 30.05.2020 PANA LA 29.05.2021

Număr anunț
DA25576969
Autoritate contractantă
Comuna Madulari (CUI 2573896)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.337,57 RON
Valoare atribuită
1.337,57 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.337,57 RON

din 1.337,57 RON estimat