Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza refereatului nr. 10206/05.05.2020 formulat de Clinica Medicala. Adresa de livarre: Magazia de materiale sanitare - Timisoara, Bdul 16 Decembrie 1989 nr. 22-24

Număr anunț
DA25593057
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
SANTOMED S.R.L. (CUI 13642843)
Cod CPV
22993200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
712,50 RON
Valoare atribuită
712,50 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

712,50 RON

din 712,50 RON estimat