Atribuită
Cumpărare directă
MATCTII2314 CIMENT STRUCTO 20 KG SAC 40.00*10.92 MATCTII992 SARMA MOALE ZN 1 2 KG 0.90*6.55 MATCTII673 PD PC 8 / OB 8 KG 33.18*3.53 MATCTII5286 PLASA SUDATA 5.5*100*100*2000*6000 BUC 2.00*142.86 MATCTII387 CUIE 80 KG 2.00*4.62 MATCTII996 SCANDURA 0.15*0.025*4 BUC 15.00*15.97
- Număr anunț
- DA25580243
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.094,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.094,44 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.