Atribuită
Cumpărare directă
Dosar Falken rosu incopciat cu gauri 1/1 A4 250gmp carton/ Index Noki 5 culoriset 45x12mm/ Index autoadeziv din plastic Memoris-Presious 12x45mm 5 culori 25 file culoare/ Capsator de birou Novus Stabil 30 coli 100x 246 150x266/ Masca protectie netesut 3 pliuri albastra 50 bucati/UM
- Număr anunț
- DA25586307
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VRANCEA (CUI 4298040)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 22852000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 815,20 RON
- Valoare atribuită
- 815,20 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.