Atribuită
Cumpărare directă
1. Dulap din 3 module : -2 buc L760 x I2100 x A580 -1 buc L380xI2100xA580, culoare stejar ferara 2. Dulap L1000xI2200xA400, culoare stejar ferara 3. Birou L1400xI800xA600 cu 4 sertare + suport unitate centrala, culoare stejar ferara 4. Birou L1400xI800xA600 cu usa+sertar + suport unitate centrala, culoare stejar ferara 5. Birou L1200xI800xA600 cu usa+sertar + suport unitate centrala, culoare stejar ferara 6. Birou L1200xI750xA400 cu o usa, culoare sonoma 7. Cuier mic L800xI1600 cu etajera, culoare stejar ferara 8. Cuier L800xI1800 cu etajera, culoare stejar ferara 9. Cuier L1150xI1600 cu etajera, culoare stejar ferara 10. Cuier + pantofar L1160xI2050xA400 cu etajera, culoare stejar ferara
- Număr anunț
- DA25582226
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Jandarmi Judetean Neamt (CUI 13598012)
- Furnizor / câștigător
- LUCFANMOB NEAMŢ S.R.L. (CUI 38607477)
- Cod CPV
- 39516000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.420 RON
- Valoare atribuită
- 4.420 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.