Atribuită
Cumpărare directă
Efectuare mentenanta preventiva conform procedurilor producatorului (calibrari, verificari, etc); Sunt incluse reperele ce trebuie inlocuite obligatoriu la aceasta mentenanta preventiva: (senzor oxigen, ventilator racire, baterie de acumulatori externa, acumulator intern de rezerva/urgenta, baterie placa de baza), actualizari software. Nu sunt incluse componente defecte, care se vor achizitiona separat
- Număr anunț
- DA25571830
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.600 RON
- Valoare atribuită
- 4.600 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.