Atribuită Cumpărare directă

Reparație rețea de canalizare pe str. Ghe. Doja după cum urmează : -rețea de canalizare pe conducte PVC, D=250mm, Sn8 - 551 ml; - cămine de colectare ape pluviale, D=400 - 22 buc; - reparație parapet și podeț din beton - 8 mp Se vor respecte specificațiile din caietul de sarcini

Număr anunț
DA25597473
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Furnizor / câștigător
INSTALNIC ALEX CONS (CUI 39927895)
Cod CPV
45232400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160.361,86 RON
Valoare atribuită
160.361,86 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160.361,86 RON

din 160.361,86 RON estimat