Atribuită Cumpărare directă

TV LED Diagonala 146 cm, led, 4K, screen mirroring, HDR 10 + HLG, 3x HDMI 1 x RJ-45, 2x USM, 1x AV 1 x RF

Număr anunț
DA25584542
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL FOCSANI (CUI 4350645)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
Cod CPV
32324100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.168 RON
Valoare atribuită
4.168 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.168 RON

din 4.168 RON estimat