Atribuită
Cumpărare directă
Pachet echipamente electronice conform comanda: 1. Switch 8 porturi - 1 buc 2. Monitor LCD 24 inch - 1 buc 3. Cablu prelungitor USB - 1 buc 4. Cablu HDMI - DVI - 1 buc 5. Stick usb 64GB - 1 buc 6. Cablu monitor display port - 1 buc 7. Tastatura usb 104 taste - 1 buc 8. Mouse usb cu fir - 1 buc 9. Cablu lan 5m - 1 buc 10. SSD 240GB - 1 buc
- Număr anunț
- DA25595584
- Autoritate contractantă
- Comuna Tataranu (Primaria Tataranu) (CUI 4297860)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT SERVICE SRL (CUI 15185268)
- Cod CPV
- 30141200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.092,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.092,44 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.