Atribuită Cumpărare directă

Disc Slefuire Metal 230 X 6 mm D-18487 Disc slefuire metal D-18487: - disc pentru slefuirea metalului Diametru: 230 mm Grosime: 6 mm ELECTROZI SUPERTIT SPEEDARC 4,5 KG\CUTIA DISC TAIERE 125x1- 1 buc /3,33 lei

Număr anunț
DA25582861
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
14810000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,90 RON
Valoare atribuită
537,90 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,90 RON

din 537,90 RON estimat