Atribuită Cumpărare directă

Dezinsectia si deratizarea se executa cu subst. ecologice , non toxice , biodegradabile. Sunt aprobate de Min. Sanatatii si Directia de Sanatate Publica Bucuresti.La formarea pretului se va tine cont de coeficientul pt vertical birouri etc cuprins intre 2 si4. Serviciile de dezinsectie: corpul A: 762.85 mp suprafata plana x 3et x 2.5 coef in plan vertical= 5721.38 mc corpul B (sala de sport): 1100 mp suprafata plana x 4 coef in plan vertical= 4400 mc corpul C : 351 mp suprafata plana xx3 ET X 2,5 coef in plan vertical =2632,50 mc GRADINITA: 150 mp x2.5 coef in plan vertical = 375 mc Total suprafata 13129 mc serviciile de dezinfectie: 13129 mc servicii de dezinsectie 13129 mc

Număr anunț
DA25588549
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 "SFINTII VOIEVOZI (CUI 20715395)
Furnizor / câștigător
DERA-TOXIC 2000 SRL (CUI 13348156)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.363,22 RON
Valoare atribuită
2.363,22 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.363,22 RON

din 2.363,22 RON estimat