Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze un serviciu de reabilitare structură expozițională – reabilitarea structurii expoziționale 10x10, care va fi montată în Cluj-Napoca pe B-dul Eroilor, aceaste servicii sunt necesare pentru reautorizarea acesteia pentru diverse expoziții stradale, având în vedere că era intr-o stare de degradare avansată. Serviciile presupunând urmatoarele: dezasamblare elemente de susținere rame de afișaj; șlefuire rigle de lemn care compun grilajul lateral – șlefuire manuală la turație redusă în doua etape, cu abrazive de granulație diferită(60,100); șlefuire elemente care compun grilajul parții superioare a structurii - șlefuire manuală la turație redusă în doua etape, cu abrazive de granulație diferită(60,100); reparare și înlocuire rigle de lemn deteriorate – 20 buc.; șlefuire grinzi de lemn, orizontale, verticale, transversale, în doua etape cu abrazive de granulație diferită(80,100); lacuire în doua straturi; șlefuire până la luciu elemente metalice de fixare la colțuri; aplicare strat de protecție pe elemente metalice de fixare la colțuri; înlocuit suruburi metalice de fixare; pentru lăcuire se vor utiliza materiale puse la dispoziție de MNIT.
- Număr anunț
- DA25605891
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- HMA MUNITY SRL (CUI 37264230)
- Cod CPV
- 85312500-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.539,94 RON
- Valoare atribuită
- 6.539,94 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.