Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARARE MANOPERA: CONTROL PE RAMPA DETALIAT 1H X 05.04 LEI; REGKAT DIRECTIE 4X4 SUV 1.4H X 105.04 LEI; MASURAT AMORTIZOARE 0.44H X 105.04 LEI; DR AMORTIZOR X 2 1.4H X 105.04 LEI PIESE: AMORTIZOR PATHFIND 2BUC X 723.53 LEI TOTAL SERVICII: 1892.44 LEI
- Număr anunț
- DA25605387
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI 6682144)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.892,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.892,44 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.