Atribuită
Cumpărare directă
Activitati de intretinere tehnica, desfasurate sub forma verificarilor tehnice lunare, executate conform specificatiilor din cartea tehnica, pentru fiecare tip de aparat sau dispozitiv medical si a recomandarilor producatorului, cu personal calificat, instruit de producatorul echipamentelor si atestat prin diplome sau certificate de instruire si cu o experienta de peste 10 ani in intretinerea si service-ul acestor tipuri de echipamente. Echipamente: -sterilizator cu abur = 2buc -sterilizator cu oxid de etilena = 1buc -spalator/dezinfector automat = 2buc PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25599312
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
- Cod CPV
- 50420000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.280 RON
- Valoare atribuită
- 5.280 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.