Atribuită Cumpărare directă

sanidor SP 1l 24buc*34lei=816lei;sapun lichid cu dezinfectant 5buc*50lei=250lei;odo saniolex 3buc*21lei=63lei;pronto 4buc*11.50lei=46lei;rola ivory 3buc*27lei=81lei;sol geam 750ml 3buc*8lei=24lei;serv zz albe 40buc*4.20lei=168lei;zz verde 40buc*4.20lei=168lei det lichid 5l 1buc*60lei=60lei

Număr anunț
DA25626840
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL (CUI 18006375)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI 17720855)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.676 RON
Valoare atribuită
1.676 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.676 RON

din 1.676 RON estimat