Atribuită Cumpărare directă

-lichid omogen lipsit de impuritati vizibile si sedimente; -consistenta fluida; -culoare alba cu nuanta usor galbuie uniforma; -gust si miros placut, dulceag caracteristic laptelui. conform oferta din 21.04.2020. Achizitia se va finaliza cu incheierea unui contract de furnizare.

Număr anunț
DA25603518
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI 42066043)
Furnizor / câștigător
CARMO-LACT PROD SRL (CUI 5908104)
Cod CPV
15511000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.859,20 RON
Valoare atribuită
3.859,20 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.859,20 RON

din 3.859,20 RON estimat