Atribuită Cumpărare directă

Cutie x 12 flacoane x 200 ml, continand 5 g/l Metronidazol in solutie de Glucoza 5 %, solutie perfuzabila;Cutie x 12 flacoane x 200 ml, continand 5 g/l Metronidazol in solutie de Clorura de sodiu, solutie perfuzabila

Număr anunț
DA25594875
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33692400-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.575 RON
Valoare atribuită
8.575 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.575 RON

din 8.575 RON estimat