Atribuită Cumpărare directă

Pachet Cartuse Toner conform anunt nr.11044/08.05.2020: Cartus toner HP 83A-1 buc Cartus tiner HP 12A- 8 buc Cartus toner HP 35A/85A-1 buc Cartus toner HP 280/505 - 2 buc Cartus toner HP278/78A- 4 buc Cartus toner Lexmak E360D-2 buc Cartus toner Samsung MLTD 105 - 4 buc

Număr anunț
DA25595937
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
COPY TECH COMPUTER SRL (CUI 24213537)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.579,83 RON
Valoare atribuită
1.579,83 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.579,83 RON

din 1.579,83 RON estimat