Atribuită Cumpărare directă

Achiziție licențe pentru accesul de la distanță al angajaților din justiție, prin VPN, la rețeaua MJ, conform specificatiilor tehnice din Caietul de sarcini si invitatiei de participare

Număr anunț
DA25592114
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
48200000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.845,02 RON
Valoare atribuită
25.845,02 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.845,02 RON

din 25.845,02 RON estimat