Atribuită Cumpărare directă

Pachet piese schimb tractor MTZ Belarus 952.3 V1: Tirant central 50-4605090 A61.03.000 (21092) -1 bu, Cupla de remorcare HM-01 sn:9371- 1buc, Repartitor de presiune 80-4614020 (3 orificii) ( 15065)-1buc

Număr anunț
DA25608873
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Furnizor / câștigător
PANAGROTEH SERVICE SRL (CUI 26271674)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.216,69 RON
Valoare atribuită
2.216,69 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.216,69 RON

din 2.216,69 RON estimat